HER YERDE YANINIZDA

Nerede olursanız olun, bir telefonla yanınızdayız.

Murat Teknik Servis müşterilerine daha yakın olabilmek, ihtiyaç ve beklentilerini kısa sürede karşılayabilmek amacıyla satış sonrası hizmetlerini yaygınlaştırmıştır.

Sistem ve cihazlarınız ile ilgili acil bir sorunla karşılaştığınızda, servis ekibimiz mümkün olan en kısa sürede yanınızda olacaktır...

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hedefimiz, orijinal Kärcher ürünleri ve yedek parçalarını en uygun fiyatla son kullanıcıya ulaştırmaktır. Bunun için gerek hizmet kalitemizin, gerekse çözüm ve destek odaklı çalışmalarımızın fiyatlarını mümkün olduğunca piyasa koşullarına göre optimize ederek en uygun fiyatı belirlemeye çalışırız.

SERVİSTE ÇÖZÜM

Sürekli yenilenen teknolojimiz ve konularında uzman profesyonel ekibimizle daha kaliteli, hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunabilmeyi amaçlıyoruz.
SOSYAL MEDYADA BİZ ETİKETLER İLETİŞİM BİLGİLERİ
KAERCHER PROFESYONEL EV ve BAHÇE BUHARLI BUHARSIZ BASINÇLI KAERCHER ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE YEDEK PARÇA Balgat Mahallesi Süleyman Hacı Abdullahoğlu Cad. 22/C Balgat/ANKARA

Tel: (+90 312) 220 21 66
webmarketkarchermarketim.com

©2018 karchermarketim.com | Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın kısmen veya tamamen alıntılanması yasaktır.

Döviz kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası kurlarıdır ve tcmb.gov.tr adresinden çekilmektedir. Kur verilerinin teknik sebeplerle hatalı görüntülenmesi durumunda ilgili günün TCMB döviz kurları geçerlidir.