Sipariş Kodu: 2.637-767.0
BORU TEMİZLEME KİTİ PC 15; 15 M
Borular, kanalizasyon şebekesi, yağmur iniş boruları ve tuvaletlerdeki tıkanıkların temizlenmesi için boru temizleme seti. Dört adet geriye ateşlemeli jet, tıkanıklığı etkili bir şekilde temizlemek için hortumu, boru boyunca yavaşça hareket ettirir. Sürekli işaretleme ve işaretleme halkası, borudaki ilerlemeyi gösterir. Boruda kolay hareket için ekstra kısa pirinç nozullu, 15 m, esnek, kaliteli, tekstil örgülü hortum. Dayanıklılık için dolaşmaz manşon ve pirinç konektör. Tüm Kärcher K2 – K7 serisi, evlerde kullanım amaçlı basınçlı yıkama makineleriyle evde ve dış mekanlarda kullanım için uygundur.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Teknik veriler
Ağırlık (kg) 1,1
Boyutlar (U x G x Y) (mm) 250 x 250 x 80

UYUMLU MAKİNELER

K 2
K 2 Compact Car
K 2 Basic
K 2 Car
K 2 Compact
K 2 Full Control
K 2 Full Control Home
K 2 home
K 3
K 3 Full Control
K 3 Full Control Car EU
K 4 Compact
K 4 Compact Car
K 4 FC EU
K 4 Full Control Home
K 5
K 5 Compact
K 5 Compact Car
K 5 FC EU
K 5 Full Control Plus EU
K 7 Compact
K 7 Full Control Plus
SOSYAL MEDYADA BİZ ETİKETLER İLETİŞİM BİLGİLERİ
KAERCHER PROFESYONEL EV ve BAHÇE BUHARLI BUHARSIZ BASINÇLI KAERCHER ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE YEDEK PARÇA Balgat Mahallesi Süleyman Hacı Abdullahoğlu Cad. 22/C Balgat/ANKARA

Tel: (+90 312) 220 21 66
webmarketkarchermarketim.com

©2018 karchermarketim.com | Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın kısmen veya tamamen alıntılanması yasaktır.

Döviz kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası kurlarıdır ve tcmb.gov.tr adresinden çekilmektedir. Kur verilerinin teknik sebeplerle hatalı görüntülenmesi durumunda ilgili günün TCMB döviz kurları geçerlidir.