Sipariş Kodu: 2.641-710.0
HIZLI BAĞLANTILI UZATMA HORTUMU XH 10 Q
Hızlı Bağlantı konektörlü, “Best” tabanca modeli için yüksek basınçlı uzatma hortumu. Basınçlı yıkama makineleriyle kullanımda daha yüksek esneklik için 10 m yüksek basınç uzatma hortumu. Hızlı Bağlantı konektörlü tabanca ve yüksek basınç hortumu arasında kolayca bağlantı yapın. Dayanıklılık için sağlam DN 8 kaliteli tekstil örgüsüyle güçlendirilmiş, pirinç konektörlü dolaşmaz hortum. 160 bar’a kadar basınç ve 60°C’ye kadar sıcaklıklar için uygun uzatma hortumu. Uzatma hortumu ayrıca kimyasal kullanım için de uygundur. Tüm Kärcher K3 – K7 serisi evlerde kullanım amaçlı basınçlı yıkama makineleri için uygundur.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Teknik veriler
Ağırlık (kg) 1,1
Boyutlar (U x G x Y) (mm) 240 x 240 x 85
UYUMLU MAKİNELER

K 2 Compact Car
K 2 Compact
K 2 Full Control
K 2 Full Control Home
K 3
K 3 Full Control
K 3 Full Control Car EU
K 4 Compact
K 4 Compact Car
K 4 FC EU
K 4 Full Control Home
K 5
K 5 Compact
K 5 Compact Car
K 5 FC EU
K 5 Full Control Plus EU
K 7 Compact
K 7 Full Control Plus
SOSYAL MEDYADA BİZ ETİKETLER İLETİŞİM BİLGİLERİ
KAERCHER PROFESYONEL EV ve BAHÇE BUHARLI BUHARSIZ BASINÇLI KAERCHER ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE YEDEK PARÇA Balgat Mahallesi Süleyman Hacı Abdullahoğlu Cad. 22/C Balgat/ANKARA

Tel: (+90 312) 220 21 66
webmarketkarchermarketim.com

©2018 karchermarketim.com | Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın kısmen veya tamamen alıntılanması yasaktır.

Döviz kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası kurlarıdır ve tcmb.gov.tr adresinden çekilmektedir. Kur verilerinin teknik sebeplerle hatalı görüntülenmesi durumunda ilgili günün TCMB döviz kurları geçerlidir.