Sipariş Kodu: 2.641-848.0
KÖPÜK NOZULU; 0,3 LİTRE
Köpük nozulu ile ekstra güçlü köpük; boya, cam veya taş gibi her tipte yüzeyi zahmetsizce temizler. Arabalar, seralar, bahçe mobilyaları, bina cepheleri, basamaklar, karavanlar, yollar, duvarlar, jaluziler, avlular, caddeler vb. için idealdir. Konteyner 0,3 litre. Kärcher temizlik maddesini doğrudan köpük nozulunun içine doldurun ve tabanca bağlantısını yapın. Tüm Kärcher K2 – K7 serisi evlerde kullanım amaçlı basınçlı yıkama makineleri için uygundur. Kärcher Ultra Köpük Temizleyici ile kullanım için uygundur.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Teknik veriler
Ağırlık (kg) 0,3
Boyutlar (U x G x Y) (mm) 265 x 265 x 90

UYUMLU MAKİNELER

K 2
K 2 Compact Car
K 2 Basic
K 2 Car
K 2 Compact
K 2 home
K 5
K 5 Compact
K 5 Compact Car
K 5 FC EU
K 5 Full Control Plus EU
K 7 Compact
K 7 Full Control Plus
SOSYAL MEDYADA BİZ ETİKETLER İLETİŞİM BİLGİLERİ
KAERCHER PROFESYONEL EV ve BAHÇE BUHARLI BUHARSIZ BASINÇLI KAERCHER ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE YEDEK PARÇA Balgat Mahallesi Süleyman Hacı Abdullahoğlu Cad. 22/C Balgat/ANKARA

Tel: (+90 312) 220 21 66
webmarketkarchermarketim.com

©2018 karchermarketim.com | Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın kısmen veya tamamen alıntılanması yasaktır.

Döviz kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası kurlarıdır ve tcmb.gov.tr adresinden çekilmektedir. Kur verilerinin teknik sebeplerle hatalı görüntülenmesi durumunda ilgili günün TCMB döviz kurları geçerlidir.