Sipariş Kodu: 2.645-196.0
PREMİUM UNİVERSAL HORTUM BAĞLANTI (AQUA STOP)
Kärcher'in Aqua Stop'lu yüksek kalite premium üniversal hortum kaplini ile bağlamak, ayırmak ve onarım kolaylaştırıldı. Paslanmaz alüminyum ve özellikle kolay tutuş için yumuşak plastik girintili tutamaklardan yapılmıştır. Esnek konektör sistemi küçük ve geniş bahçelerin ve yüzeylerin sulanmasını basitleştirir. İşleyen musluk bağlantıları ve hortum kaplinleri tüm iyi sulama sistemleri için önemlidir. Premium üniversal hortum kaplini ve Aqua Stop tüm mevcut klik sistemleri ve en yaygın üç hortum çapı ile uyumludur.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR
Yumuşak plastik girintili tutamak
Kullanım kolaylığı için.
Paslanmaz alüminyum yapılmış hortum kıskacı
Garantili sağlamlık
Aqua Stop
Saçılma olmadan ayırma
TEKNİK ÖZELLİKLER
Teknik veriler
Boyutlar (U x G x Y) (mm) 70 / 33 / 40
UYUMLU MAKİNELER

Hortum taşıyıcı HT 80 M
premium hortum sarıcı HR 7.300
Plus sprey borusu
Premium sprey borusu
SOSYAL MEDYADA BİZ ETİKETLER İLETİŞİM BİLGİLERİ
KAERCHER PROFESYONEL EV ve BAHÇE BUHARLI BUHARSIZ BASINÇLI KAERCHER ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE YEDEK PARÇA Balgat Mahallesi Süleyman Hacı Abdullahoğlu Cad. 22/C Balgat/ANKARA

Tel: (+90 312) 220 21 66
webmarketkarchermarketim.com

©2018 karchermarketim.com | Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın kısmen veya tamamen alıntılanması yasaktır.

Döviz kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası kurlarıdır ve tcmb.gov.tr adresinden çekilmektedir. Kur verilerinin teknik sebeplerle hatalı görüntülenmesi durumunda ilgili günün TCMB döviz kurları geçerlidir.